Sākums > Kāzu Foto Galerijas

Kristīne un Artūrs - Kāzu Foto Galerija / Pieredze

Mūsu kāzu diena bija 7.jūlijs, ļoti netipiski, ceturtdiena. Kāzu rīts bija ļoti satraucošs, bet tai pašā laikā mierīgs, jo tik ilgi bija gaidīta šī diena. Jaunais vīrīņš bija pamatīgi satraucies, bet par lielu brīnumu jaunā sieviņa,gan bija pavisam mierīga. Lielākais satraukums bija pirms ieiešanas baznīcā, jo līgaviņa bija atstāta viena mašīnā un tas radīja satraukumu, citādāk jau ar visiem pļāpājot vispār nav nekāds uztraukums.

Mēs laulājāmies Rīgas Evanģēliski luteriskajā Krusta baznīcā. Mēs abi uzskatām, ka ceremonija bija ļoti skaista un sirsnīga, piemērota tieši mums. Mācītājs bija piemērojis sakāmo tieši mums, tas paliks atmiņā ilgi. Savus zvērestus ar nesajaucām, lai gan satraukums bija liels. Kad jau gredzeni pirkstā un buča iedota, tad jau iestājās neierasts laimes miers. Sekoja sveikšana, neliela bildēšanās. Tālāk mēs ar viesiem devāmies uz Baltezeru, uz krodziņu "Vanaga Ligzda". Baltezerā mums ļoti patika uzdevumi, bija jautri un atmiņā paliekoši.

Mums bija jāliek vienam otra bērnības bildes puzle, bija jāatpazīst vienam otrs ar aizsietām acīm tikai pēc ausu ļipiņām un pirkstu galiņiem. Jāsaka daudz mīlvārdiņu. Līgavas mamma un līgavaiņa omīte cienāja ar maizi un ūdeni. Tad devāmies iekšā uz mielata telpu, iepriekš vēl uzkāpjot šķīvim un tagad mēs zinām, mums gaidāma futbola komanda - 11 bērniņi. Banketa zālē bija uzklāts uzkodu galds, skanēja mūzika. Vedēji teica tostus, mēs pateicāmsies visiem, bildējāmie sun bučojāmies, dejojām un priecājāmies. Griezām torti, kas bija debešķīgi garšīga, no "Kūkotavas" pasūtīta.

Baltezerā viesu kompānijā uzturējāmies 3 stundas un tad devāmies tālāk, kopā ar vedējiem un fotogrāfu. Bija jāpārvar 7 tilti, vienu jau veicām kopā ar viesiem, tad vēl 6 tilti priekšā. Pēc Baltezera nākamais ir Gaujas tilts, uz kura rakstijām uz lapas lietas, kuras nevēlamies ņemt līdz laulībā, ielikām pudelē un slīcinājām nost. Pudele, gan uzreiz nenoslīka, bet mēs ceram, ka beigās tomēr to izdarīja gan.

Tālāk sekoja fotosesija Lilastes mežā, ķērām sauli un viens otru, bļāvām un vārtijāmies sūnās. Sekoja vēl tilti - Ķīšupe, Pēterupe, Inčupe, Aģe un Mazupīte. Saucām viens otru mīļvārdiņos, rāvām rozēm ērkšķus, lai nav tādu mūsu dzīvē, likām atslēdziņu, un vēl vairākus mīļus un jautrus uzdevumus. Sēdējām pie jūras, bildējāmies uz dzelzceļa. Un finālā bijām Tūjā, tur mums bija viesnīca.

Pēc vakariņām vedēji ļāva mums nedaudz atpūsties un tad sekoja vakara kulminācija. Fotosesija saulrietā, ko papildināja saksofonists, kurš spēlēja skaistu mūziku, lāpas, sveces, rozes un šampānietis. Tas bija neaizmirstami un skaisti.

Sajūtas, kādas pārņēma tajā dienā nekad nevarēs aizmirst, tā bija patiesi skaistākā diena mūžā! Noteikti iesakām fotogrāfu Artūru Jasinski, kūkas no "Kūkotavas", frizieri Ilonu Šmauksteli, grimētāju Sanniju Klāsupu un floristi Ingu Freibergu. Esam ļoti, ļoti apmierināti ar šo cilvēku darbu.

Pievienot komentāru


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *