Sākums > Kāzu Raksti

Balto baložu šovs kāzās

Latvijā balto baložu šovs kļuvis par kāzu tradīciju. Kāzās nereti tiek izmantoti baltie pasta baloži. Baltie baloži tiek uzskatīti par Svētā gara simbolu. Tie ir arī šķīstuma un tīrības simbols.

Bet kas notiek pēc tam, kad baloži tiek palaisti plašajās debesīs?

Apmācītie putni atgriežas savā audzētavā. Neapmācītie baloži nokļūstot nebrīvē var kļūt par upuriem, jo tie nav pieraduši dzīvot nebrīvē. Vēl ir iespējams pēc ceremonijas tos noķert.

Balto baložu palaišana ir patīkams notikums gan jaunajam pārim, gan apkārtējiem viesiem. Neviens nepaliks vienaldzīgs. Protams, ka šāds pasākums paliks atmiņā gan jaunajam pārim uz visu mūžu. Brīnišķīgi foto, kas paliek jaunlaulāto kāzu albūmā.

Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

agate
Mums bija baloži, ticiet man lielisks pasākums! iesaku pāriem pamēģināt

Karlina
www.baltbalodis.blogs.lv šadu pakalpojumu piedāvā tikai Kurzemē! Kurzemnieki var izmantot šo iespēju:)

ivonna23
Līgava un līgavainis svinību laikā baltus baložus palaiž gaisā kā mīlas simbolu...

Līgava
Tā ir dzīvnieciņu spīdzināšana.

dove
http://www.sapforums.lv/index.php?t=88506

Julija
Labdien!
Sakiet, lūdzu, vai Jūs izbraucat ar baložu šovu uz kāzu vietām? Manai māsai būs kāzas 30.augustā, Jūrmalā (Baltic Beach Hotel), un es, kā vedejmāte, gribētu uzdāvināt viņai kādu jauku šovu. Piemēram, baložu šovu, vai vēl kādu šovu ar kādu mākslinieku palīdzību. Vai Jūs varat ko piedāvāt?

Uguns šovs un karikatūru zīmēšana mums jau būs, vajadzētu ko citu..

Paldies,
Jūlija

Agnese
Labdien! Vēlētos uzzināt vai ir iespēja pasūtit baložu šovu uz kāzu svinībām (svinības notiks 2014. gada maija beigās, aptuveni 20km no Rīgas)? Ja tāda iespēja ir , tad kādas būtu izmaksas!

Ar cieņu,
Agnese

Vedējmāte*
Labdien! Vēlētos uzzināt vai ir iespēja izīrēt baložus, ko laiž gaisā pēc kāzu ceremonijas(svinības notiks 2014. gada augusta sākumā, aptuveni 20km no Bauskas)? Ja tāda iespēja ir , tad kādas būtu izmaksas!

Ar cieņu,
Madara