Sākums > Kāzu Raksti

Kā atrast piemērotu kāzu vadītāju?

Katram pārim noteikti ir savas prasības, kas tiek izvirzītas saistībā ar savas vissvarīgākās dienas kāzu organizēšanu un vadīšanu.
Tāpēc ļoti būtiski ir nekrist panikā, jo kāzu vadītāju klāts ir plašs.

Vispirms jau der ieklausīties līdzcilvēku ieteikumus un padomus, bet uz to nevar paļauties, jo gaumes var būt ļoti atšķirīgas. Ja viens pāris vēlas ko jautru un komisku, bet otrs vēlas pavisam klasiskas tradicionālas kāzas bez lieliem pārsteigumiem.

Der izlasīt anotāciju internetā, ko pati kāzu vadītāja raksta, kāda ir viņas pieeja, ļoti bieži ir tā, ka vadītāja pielāgojas pāra vēlmēm un tiek saskaņotas daudzas kāzu organizēšanas detaļas.

Ja vēlaties savu kāzu vadītāju - sabiedrībā populāru un atpazīstamau cilvēku, jārēķinās ar lielāku naudas summu. Ja maciņš atļauj, kāpēc gan ne?

Ja vēlaties atrast Jums piemērotu kāzu vadītāju – nekautrējieties sazvanīt vairākas kāzu vadītājas un izjautāt, tā nonākot pie galējā lēmuma.

Tu atradīsi plašu kāzu rīkotāju klāstu sadaļā:


Tu atradīsi plašu kāzu aģentūru klāstu sadaļā:Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

janis & Liga
esam loti vilushies Dagnijas sniegtajos pakalpojumos. sasolita \'\' viss bus ta ka jus velaties\'\' vieta sanemam izpostitu svinigo ceremoniju. norises vieta iradas 20 min. pirms ceremonijas. nekas netika noorganizets, pilnigs haos. neviens nezina ko darit... pec tam sava neizdariba vaino visus iespejamos-muzikantus,vedejus un pat viesus.
silti iesaku izveleties citu vaditaju-aiztaupisiet gan nervu, gan naudu
nebija verta pat pusi no samaksata honorara...