Sākums > Kāzu Raksti

Kā izcelties jauno pāru vidū?

Kāzas ir vienreizējs notikums ikviena dzīvē. Bez tam - tas ir ilgs un neparasts, bet interesants process. Un jau gatavošanas laikā katrs pāris vēlas, lai viņu kāzas ir skaistākās un unikālākās. Protams, ka jādomā ne tikai jaunlaulātajiem, bet arī viņu viesiem, vēlāk atceroties viņu kāzu dienu, gribās, lai viesi atceras ne vis to, cik salāti bija negaršīgi, vai kautiņu, kas kāzās ir „ikdiena”, bet gan kaut ko gaišu, kas paliks atmiņā.

Tātad, kā izcelties? Kā būt oriģināliem? Visi līgavaiņi vienmēr ir ģērbušies vienādi: tumšā vai gaišā uzvalkā, neiesi taču uz savām kāzām šortos. Līgavas atkal ir gaišās kleitās, protams, var uzvilkt arī oranžu, draugiem tas noteikti patiks, bet ko teiks vecāki?! Var jau pamainīt kādu tradīciju, piemēram, sāls un maizes vietā piedāvāt torti un cukuru, bet vai radinieki to sapratīs?!

Taču ir tradīcija, ko var mainīt, un pat pareizāk būtu, nevis mainīt, bet attīstīt un izdaiļot.
Tā ir pirmā deja jeb kāzu deja. Tā var būt klasiskais valsis vai Ča-ča-ča, vai Hip-Hop, vai Show Dance... viss ir atkarīgs no jūsu vēlmes un fantāzijas.

Ar oriģinālu deju iestudējumu Rīgā nodarbojas tikai viena deju studija un tā ir deju studija LEONA.

Pieredzējuši deju studijas LEONA pasniedzēji pieskaņos unikālu horeogrāfiju Jūsu izvēlētai mūzikai! Jūsu viesi būs patīkami pārsteigti un arī Jums būs, ko atcerēties!!!

Nav jābaidās no eksperimenta, tā būs interesanta pieredze topošajam vīram un sievai!!! Jo vienmēr deja ir bijusi jūtu izpausme, tāpēc jūsu deja varētu būt kā mīlestības, tā arī kaislības pilna, viss ir atkarīgs no jūsu rakstura un fantāzijas, pārējo uzticiet profesionāļiem.

Deju studijas LEONA kontakti:
www.leona.lv
T. 20585820
E-mail: info@leona.lvPievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *