Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu ceļojums Toskānā

Kāzu ceļojums ir kā mīlas romāna ievads, kas atver svarīgu dzīves nodaļu, kurā pāris raugas cerību pilns, laimīgs, iemīlējies, savā veidā bezrūpīgs. Tas it kā noslēdz kāzu rituālu un savieno pāra laimīgas kopdzīves sākumu.

Izvēlēties doties ceļojumā, kas sniegs daudzus jaunus, romantiskus, skaistus un neaizmirstamus iespaidus, ir svarīgi. Itālija un tiešāk Toskāna, ir romantikas un miera šūpulis.

Te ir iespējams izbaudīt gan divvientulību, kas jaunlaulātajiem ir tik nepieciešama pēc kāzām gatavošanās burzmas, skriešanas un stresa, kā arī ienirt kaislīgo itāļu haosā, izbaudot to dzīves ritumu, tradīcijas, ēdienus, dzērienus (kas gan nav dzirdējis par itāļu vīniem!?), svētkus. Daba veldzēs dvēseles un ļaus aizmirst ikdienu, pilsēta dāvās savu dzīvīgumu un enerģiju.


Sjēnas Provincē, zonā Val d’Orcia (kas ir iekļauta UNESCO mantojumu sarakstā), atrodamas viduslaiku pilsētas ar tai tipisko noslēpumainību ar romantikas piegaršu. Šaurās ieliņas, augstie torņi, mazie lodziņi ar ziedu rotātiem puķpodiņiem, uz lieveņa dusoš kaķis, vīna veikaliņi, kas piedāvā zonā darinātu vīnu (Brunello di Montalcino, Chianti Classico, Vernaccia, Vino nobile di Montepulciano u.t.t.), sierotavas.

Vasarā te var baudīt vīnogulāju lauku, olīvkoku, saulespuķu plantāciju skaistumu. Stundas attālumā ir gan Tirēnu jūra, gan tuvāk termālie ūdeņi (te Saturnia dabas veidotie baseini par baltu velti jebkuram apmeklētājam: http://fashionismysong.blogspot.com/2011/01/terme-di-saturnia.html ).

Rudenī varat izbaudīt siltumu, kas daudzviet Eiropā ir tikai mirāža un redzēt, kā novāc vīnogas un olīves (nogaršot svaigi spiestu olīveļļu!).

Ziemā ir iespēja slēpot Monte Amiata kalnos, kas atrodas 20-30 min. no mājām. Pavasarī te silts laiks bieži ir jau aprilī. Visos gada laikos varat atrast ko jaunu un aizraujošu: vietējo vīnu, olīvu, sieru degustācijas, lielpilsētu apmeklēšana utt.

Ja vēlaties braukt ciemos, rakstat uz brivdienas@libero.it (Tamāra)

- kazu celojums, kazas, meduss menesis, atputa, kazu diena, -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *