Sākums > Kāzu Raksti

Kāzu organizatoriem un jaunajam pārim par kāzu fotogrāfu

Kāzu foto priecēs un atsauks atmiņā skaistos mirkļus Jūsu kāzu dienā...

Daži praktiski padomi par kāzu foto un kāzu fotogrāfu:

Kāzu fotogrāfam ir jāatvēl laiks. Nepārspīlējiet ar pārpildītu kāzu programmu, kuru pēc tam var nākties sasteigt. Tas ietekmē arī fotogrāfiju kvalitāti. Fotogrāfs ir tikai cilvēks un ir nepieciešams attiecīgā mirklī to piefiksēt no dažādiem skatu punktiem, apgaismojumiem, fotoaparāta uzstādījumiem. Steigā tas kļūst praktiski neiespējami. Tātad neaizmirstiet kāzu scenārijā atzīmēt laiku – kāzu kopbildēm.

Tā kā kazās parasti ir dažādu izdarību, tad noteikti fotogrāfu būtu jāņem jaunā pāra auto, tad šie mirkļi noteikti tiks nofotografēti. Citā mašīnā var gadīties kādi sarežģījumi, aizkavēšanās un svarīgi momenti vienkārši tiks palaisti garām.

Neaizmirstiet, ja vēlaties pāra bildes. Tad jau iepriekš izplānojiet, kur tas būs - kāda skaista vieta. Esat Jūs paši, ļaujaties patiesām emocijām. Šī diena pieder Jums un foto būs tās kas paliks Jums uz mūžu.

Neaizmirstiet fotogrāfam atvēlēt arī vietiņu pie svētku galda un tā ir vēlama diezgan tuvu, jo svarīgos mirkļos tiks uzņemti jauni foto. Profesionāls fotogrāfs uzņems kvalitatīvas bildes ar īpašu skatījumu. Viesi jau ar gandrīz katrs otrais fotogrāfē, tikai ievērojiet lai citi fotografētāji netraucē profesionālim.

Kāzu norise parasti vidēji ir 11 stundas. Tātad visu šo laiku fotogrāfs aktīvi fotogrāfē. Fotogrāfa darbs jau nebeidzas ar bildēšanu. Vēlāka posmā bildes tiek atlasītas un apstrādātas. Tālāk notiek drukāšanas darbi.

Fotogrāfu cenas ir ļoti atšķirīgas. Jāņem vērā gan aprīkojums, gan pieredze, gan vieta, kur fotogrāfs atrodas. Ārpus Rīgas parasti fotogrāfa pakalpojumi ir krietni lētāki, jo mazu pilsētu algas ir samērā mazas.

Kāzu diena nav tā reize, kad ietaupīt uz fotogrāfu.

Nepamirstiet savlaicīgi pietikties pie sava fotogrāfa. Jo fotogrāfs būs pieprasītāks, jo ātrāk viņa datumi būs aizņemti.Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *