Sākums > Kāzu Raksti

Krāsu kombināciju izvēle vasaras kāzām

Vasara ir tas laiks, kad pierasti ir vislielākā krāsu un krāšņuma pārpilnība dabiskajā vidē, īpaši ziedos. Tāpēc šķietami ir arī visvieglāk izvēlēties no salīdzinoši plašas krāsu amplitūdas.

Tomēr – ir arī krāsas, kas tiek izceltas, kā tieši vasarai raksturīgākas. Piemēram, olīvu zaļā, magoņu sarkanā, violetā. Bet domas šajā jautājumā mainās un reizēm pārsvaru gūst modīgas kombinācijas, piedāvājot arī vasaras kāzām it kā rudenīgus toņus – piemēram, oranžo. Vai pavasarīgus – piemēram, zāles zaļo vai narcišu dzelteno.

Tumši violetais, gaiši violetais un šokolādes brūnais – galda noformējumam lieliski var izmantot puķuzirnīšus. Krāsas kopumā var kombinēt it visā – sākot ar ielūgumiem un turpinot līdz pat galdautiem, salvetēm un baloniem. Nereti līgavas izvēlēto krāsu izmanto arī akcentam savā tērpā, tostarp, rotaslietās. Šajā gadījumā tas būtu ametists.

Olīvu vai zāles zaļais un koši dzeltenais – no ziediem lieliska izvēle varētu būt saulespuķes, kas kombinētas ar ko smalkāku. Kāzu dekorācijām var izvēlēties arī pļavas ziedus, kā, piemēram, dzeltenās madaras. Tajā pat laikā arī klasiskās salonu puķes nebūt nebūs mazāk laba izvēle – viss atkarīgs no gaumes. Dzeltenā krāsa ir diezgan pieejama dažādu šķirņu ziedos – tostarp, vienos no populārākajiem – rozēs , orhidejās, lilijās.

Baltais vienmēr būs kāzu krāsa un to iespējams ietvert jebkurā kombinācijā, ja vien vēlaties.

Koši sarkanais un melnais – ļoti spilgta kombinācija, kas derēs mazliet ekstravagantam pārim. Melnais var tikt izmantots ļoti minimāli – kā akcents, skatoties rūpīgi līdzi tam, lai nerastos pretstats starp paša pāra priekšstatu par svētkiem un sērām, tā kontekstā, kā melno krāsu pierasts redzēt mūsu kultūrā. Melnais var būt izmantots ornamentos galda kartēs, šķīvju dekora zīmējumos, salvetēs – visur, kur tas rada patīkāmu līdzsvaru un izceļ interesantas detaļas. Vai arī – melnais var būt pamata krāsa. Ir pāri, kas izvēlējušies pat melnus kāzu tērpus.

Paturiet prātā, ka svarīgākais krāsu un jebkā cita izvēlē ir tas, kā jūs paši saskaņā ar to
jutīsieties.Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *