Sākums > Kāzu Raksti

Līgavas izpirkšana

Līgavas izpirkšanu organizē kāzu viesi, jau iepriekš izdomājot visu kas notiks pēc kārtas. Jārēķinās ar laiku, cik tas varētu ilgi notikt. Nevajadzētu piemirst, ka uzdevumiem nevajag būt grūtiem, lai vīrs nejustos neērti un nebojātu viņam garastāvokli, bet tieši otrādi, mazi jociņi noder.

Dažas idejas līgavu izpirkšanai:

Piemērs Nr. 1
Līgavainis dzied serenādi zem loga, bet līgava viņam pa logu nomet skaistu sirsniņu, un tur ierakstīti dažādi pienākumi, kas jāveic, līdz nonāk līdz līgavai.
Uz kāpnēm sarīkoti uzdevumi. Vīram jāņem uz katrām kāpnēm piestiprināta sirsniņa. Jāsauc vecāki mīlvādriņos, līgava mīļvārdiņos. Tad pie durvīm novietots glīti izpušķots krēsls, un uz tā 3 nelielas glāzes ar svaigu augļu sulu, jāiedzer un jāatrod atslēdziņa. Atslēdziņa uz līgavas sirdi. Uz krēsla nolikti ziedi, kas jāpasniedz līgavas mammai, bet šampānietis jānodod līgavas tētim.
Līgavas māte ir visziņkārīgākā, un uzdot dažus jautājumus par līgavu:
Kā līgavu sauc.
Kā līgavas tēti un māti sauc.
Kā ar līgavu iepazinās.
Un lai raksturo līgavas izskatu.
Tad līgavas māte visu noskaidrojusi ļauj satikt līgavu, kas paslēpta otrā istabā. Skaisti vēlējumi, un dodas uz baznīcu.

Piemērs Nr. 2
Ar aizsietām acīm līgavainim liek pēc roku aptaustīšanas noteikt, kura ir viņa līgava, ja neatmin, tad var aptaustīt kurpes.(tur jau vajadzētu būt vieglāk).
Ar aizsietām acīm var piemeklēt līgavas kurpīti, tāpat kā tas ir Pelnrušķītes stāstā.

Piemērs Nr. 3
Vairākas tiek apģērbtas par līgavām ar līgavas kleitu, un ar aizsietām acīm jāpasaka, kura ir īstā.
Tiek nolikta bļoda un viņam jāatdod pats dārgākais, kas viņam ir. Vīrietis liks pulksteni, mob. telefonu, bet patiesībā viņam pašam jāiekāpj tai bļodā.Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Aldona24
Šo līgavas izpirkšanu pilnīgi un galīgi neatbalstu tāpat kā zakgšanu!!!

judite
Man atkal tas liekas tīri amizants pasākums...