Sākums > Kāzu Raksti

Mana vecmeitu ballīte

Mana pieredze:

Pirms kāzu dienas, jaunajam pārim jau pietiek ko iespringt, lai viss izdodas, un viss būtu sarūpēts.
Laiks vienmēr ir par īsu, bet te pēkšņi draudzenes vēlas sarīkot man vecmeitu ballīti. Jā, bet es negribu savu vecmeitu ballīti ar visādām neķītrībām, striptīza puišiem, kā arī negribu pazemoties un tirgot prezervatīvus. Negribu apakšveļā fotografēties. Tāpēc, ja organizējat ballīti neaizejiet par tālu. Uzjautājiet draudzenei, vai viņa to vēlas, lai negadās, ka viņa ir vīlusies par pasākumu.

Manas draudzenes man sarīkoja vienreizēju pasākumu. Viņas bija izdekorējušas vienas no draudzeņu istabām ar baloniem, ziediem, viss tādos košos toņos. Kad ierados, viņas bija saģērbušās ļoti koši, un mani arī pārģērba.
Tērps bija ļoti pārdomāts, ļoti sievišķīgs un atšķirīgs no visām pārējām. Pamatā mežģīņu raksti koši sarkanā krāsā. Kamēr vēl gaišs, mēs devāmies uz parku, un tur man bija visdaždažādākie jautājumi par savu topošo vīriņu. Dziedājām arī kopīgi jautras dziesmas, kas bija ar pazīstamām melodijām, bet izdomātiem tekstiem par mani. Teksti bija - daiļā vecmeita dosies laulības ostā. Tas viss bija sadrukāts, lai varētu arī es piedziedāt. Uz sirsniņas balona es uzrakstītāju visas nebēdnības, kuras esmu darījusi, un tad palaidām to gaisā. Attā palaidnīgā bērnība!

Tad man bija ar draudzenēm pie Brīvības pieminekļa jāsolās mīlēt savu mīļo vīriņu un neielaisties ar citiem puišiem. Par to man uzdāvināja kronīti, tādu paštaisītu ar mākslīgiem ziediem. Vispār atceroties šo pasākumu, es varu teikt. Vecmeitu ballīte ir noteikti vajadzīga. Es ieraudzīju, cik draudzenes ir priekpilnas par mani.
Tagad jau, kad esmu precēta, es varu teikt, ka šīs draudzenes mani atbalstīja šajā saspringtajā laikā, un tas tiešam noderēja. Ir vajadzīgi kādi uzmundrinoši vārdi. Vakara noslēgumā bija arī garda torte, cilvēciņa izskatā. Tas bija kā puisis, no cepumiem, pilnpienu un dažādām ogām. Tas simboliski nozīmēja, ka man līgavainis ir tik salds, tik mīlestības pilns, ka ieejot laulības ostā mēs kļūsim par vienu veselu.
Esmu lepna par savām kolosālajām draudzenēm.
Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Aļona
Paldies, noderēja idejas Vecmeitu ballītei :)