Sākums > Kāzu Raksti

Margitas Kāzu scenārijs

Mūsu kāzas bija 29.08.2010.Aglonas bazilikā. Paši esam rīdzinieki, tāpēc iepriekšējā dienā ar vairākiem busiņiem piekrautiem līdz pat augšai visi devāmies uz Latgali.

Kāzu diena. No rīta, protams, pucēšanās process. Līgavainis aizbrauca uz baznīcu ar viesiem, es līgava ar savu ģimenīti piebraucām pie baznīcas, kur visi jau gaidīja. Ceremonijas sākums (SVĒTDIENĀ) Aglonas bazilikā 12.00 Svētās Mises laikā.

Pēc ceremonijas netālu no baznīcas pie ezera bija šampanietis ar kūku draugiem, kuri bija atbraukuši mūs sveikt. Tad piebrauca limuzīns un tālāk devāmies tikai ar savām ģimenēm uz Daugavpili uz 3 stāvu mājas klāja, kas atrodas ezerā.

Uz peldošās mājas bija siltas, skaistas pusdienas ar dažādiem uzdevumiem – tātad pusdienas uz ezeraJ. Pēc tam devāmies Rēzeknes virzienā, kur pa ceļam bija fotosesijas skaistās vietās, konjaka baudīšanas stūrītis.

Pēc tam bija zirgu padarīšanas Z/s Untumi ar speciālu programmu Jaunlaulātajiem - tas jau pie Rēzeknes. Tur vizināja mūs zirga ratos, pēc tam vīrs mani vadāja zirga mugurā, laimes meklēšana, ozola iestādīšana, pirmā pavarda iekuršana, zirdziņu barošana. Tālāk limuzīns mūs aizvizināja uz svētku vakariņām, kuras bija zem zvaigžņotām debesīm Rāznas “jūras” krastā.

Vakariņu laikā skatījāmies mūsu pirmskāzu foto-video rullīti, ko bija samontējis mūsu fotogrāfs. Ļoti jautra izvērtās mičošanas daļa. Mičošana bija ezera krastā karību stilā ar ziedu arku, gaismām, svecēm. Tikām kronēti par karali un karalieni. Pēc tam turpat arī šampanieša piramīda ar mūziku (Ilgais ceļš kāpās) un lāzeršoviņu. Un beigās – salūts!:)

Mums bija tādas kā 1 dienas kāzas - kāzas pašiem sev un saviem tuvākajiem - gribējām šādu variantu - netradicionālas un modernas kāzas!
- Margita Ozola -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *