Sākums > Kāzu Raksti

Meklēju vīru

IDEĀLĀ VĪRIEŠA PORTRETS

Pirms Tu sāc aktīvi meklēt savu otro pusīti, ir ļoti svarīgi pašai priekš sevis uzzīmēt nākamā vīra portretu, jo tas, neašaubāmi, pietuvinās jūsu abu tikšanās dienu.

Iesaku Tev fantazēt bezgalīgi, šajā nodarbē nekādā veidā sevi neierobežot un nevilkt nekādas paralēles ar reālo situāciju – ļauj savām domām plūst brīvi un Visumā. Galvenais, lai Tu pati sev izdomātu tādu ideālu partneri ar kuru gribētu satikties un dzīvot kopā. Sava vīrieša portreta sastādīšanai nežēlo laiku un iztēli, jo, pirmkārt, to vienmēr ir vēlams turēt prātā un, otrkārt, galu galā, „nolaist latiņu zemāk” varēsi vienmēr.

Sāc ar vīrieša ārējo izskatu, jo nav taisnība, ka tas nav svarīgi un, galvenais, lai tik būtu laba sirds! Paņem papīru un zīmuli un iedomājies, ka Tu projektē māju – uzraksti (vai pat uzzīmē) visu sīki un detaļās. Pat ja sākumā tas neizdodas, mēģini vēl un vēl, līdz vēlamā vīrieša portrets ir gatavs.

Veidojot vīrieša ārējo izskatu, svarīgs ir viss – vecums, acu un matu krāsa, augums, ķermeņa uzbūve, sejas vaibsti, utt. utt. Un kā gan citādi?! Ja nav mērķa, tad arī nav uz kurieni tiekties! Sievietēm, kuras uzticēs savas domas papīram, būs vieglāk atpazīt savu ideālo vīrieti!
- Sadarbībā ar basha.lv -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

Gunda
Augums no 175-185,tumsi mati,zilas acis. Inteliģents, bez kaitīgiem ieradumiem, uzticīgs, nosvērts ar līdzsvarotu nervu sistēmu un vēlmi dibināt nopietnas attiecības. Noteikti mīl bērnus un novērtē sievietes kurām tie ir. Ar labu humora izjūtu, bez parādiem, tāds kurš nebaidās no darba ir aktīva dzīves veida piekritējs. Noteikti ir pret agresiju un citām negatīvām nosliecēm.

Janis
Mekleju sievu.

Sinija
Nedzeru,nepīpeju.nekad neesmu mīlējusi.lecīgus nē.nezuticīgus nē.kas neciema otru arī ne.loti bagāts ta pat man nebus.

Sinija
36-46gadi.185.kartigus.čakls.mīloš.tads varētu viņš būt.

janis
mekleju sievu

Annija
Vēlos vīru sev.

Dita

Juris
xxx

Sanita
Ļoti Tevi gaidu mīlulīt, zinu, ka sajutīsi to, ja būsi mans paredzētasi un dosi ziņu:) Sanita, 34

ilze

Dzintars
Meklēju meiteni nopietnām attiecībām gadiem20 līdz 30 gadiem rakstat man wcapa 26648224