Sākums > Kāzu Raksti

Melns & Balts – kāzu tandēms līgavai un ne tikai

Ar dažām par klasiskām uzskatītām lietām laikam ir tā, ka tās kā izvēles variants, teju vienmēr ir nekļūdīgas. Un tā noteikti ir ar kombināciju balts + melns. Jautājums, ko uzdot pašiem sev ir tikai par to, kāda būs katras krāsas intensitāte – jau tad, kad izvēlamies šo kombināciju kādam mazliet ikdienišķākam svinīgam brīdim, kā kāzas. Turklāt – vērā ņemamas ir jebkuras svētku detaļas un nianses no galda salvetēm līdz dāvanu iesaiņojumiem. Tāpēc pat ļoti iespējams, ka ideju ziņā šoreiz raksts noderēs ne tikai topošajām līgavām. Bet – sāksim ar kāzu kleitu..

2013. un 2014., arī uz gadumijas sliekšņa stāvot, tendenču apskatos akcentē melnās krāsas piejaukumu kāzu kleitas baltajam, piemēram, mežģīņu izšuvumos, jostas lentā vai tam līdzīgi.

Melnas vai melnbaltas var būt arī līgavas kurpītes. Ekstravagantākās dāmas reizēm mēdz dot priekšroku melnajam, kā kāzu kleitas vienīgajai krāsai, vienlaikus ietverot to kāzu dienai izvēlētās tematikas ietvarā, piemēram, izmantojot kā tēmas pamata elementu šaha spēli vai
domino.

Melnbalto var variēt ļoti plaši, tostarp, izveidojot kāzās kino telpu, kur tiktu demonstrētas labākās no melnbaltajām romantiskajām filmām, kā, piemēram, Kasablanka vai Romas brīvdienas. Tāpat melnā un baltā saspēle lieliski izmantojama ikvienā mazākā, bet joprojām nozīmīgā lietā, sākot ar kāzu ielūgumiem. Tie, starp citu, arī var būt melnbalti – ja vien jums patīk ideja par pāra foto kā kāzu ielūguma pamatu. Tāpat melnā un baltā savienojums zīmējumos dod plašas iespējas variēt, lai atrastu sev piemērotāko ielūguma versiju. Ja kāzu krāsu kolāžu papildina vēl kāda krāsa, ielūgumus var izcelt, ar tās niansi papildinot pamata dizainu. Ja ne – lieliski greznuma iespaidu spēj piešķirt tādi elementi kā Swarovski kristāliņi vai samta, satīna vai zīda lentas.

Kāzu ziedi – pašas puķes reti kad ir melnas krāsas, lai arī ir daži varianti, tostarp, ļoti tumši
zilais un violetais. Bet – melnbaltā kombinācija var būt izmantota, izvēloties lentu ap pušķa kātu vai aksesuārus, kā arī veidojot juvelierizstrādājumu līgavas pušķi.

Kāzu svinību vietas noformējums – melnā un baltā salikumi var tikt izmantoti visur. Galvenais ieteikums – būt konsekventiem un ieturēt vienotu stilu. Piemēram, ja izvēlaties strīpainas galda kartes, tad būtu labi strīpaino ietvert vēl kaut kur, piemēram, lentās ap krēslu pārvalkiem vai lentās ap viesiem domātajām pārsteiguma dāvaniņām.

Principu melnais + baltais var ietvert arī ziedu vāzīšu izvēlē, viesu grāmatas noformējumā, ēdienkartēs, viesiem domāto amata kartīšu izskatā, elegantās piespraudēs. Nevajadzētu baidīties no
melnā, jo plašās dizainu variēšanas iespējas var palīdzēt atrast tādu versiju, kurā melnais raisa asociācijas ar klasisko un eleganto, nevis skumjo. Viens gan – nebūtu rekomendējami izvēlēties melnas sveces.

Un galu galā - ne visur jāizvēlas tikai starp melno un balto, lieliski melnbaltā variācijas var
kombinēt ar tumši rozā vai dzelteno, paredzot kāzu pamata paletē trīs, ne divas krāsas. Ekstravagantākam krāsu salikumam – ar purpura vai karmīnsarkano.
- www.preceties.com -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *