Sākums > Kāzu Raksti

Pirmslaulību kurss Ģertrūdes draudzē no 2010. gada 5. maija

2010. gada 5. maijā Rīgas Vecajā Svētās Ģertrūdes draudzē sāksies otrais Pirmslaulību kurss. Nodarbības notiks sešas nedēļas, ik trešdienu plkst. 19:00. Tās vadīs mācītāji Rinalds Grants un Krists Kalniņš.

Pirmslaulību kurss paredzēts pāriem – gan tiem, kas jau ir saderinājušies un gatavojas laulībām, gan tādiem, kas vēl tikai pārdomā šādu iespēju.

Laimīgas laulības pamatā ir nesavtīga mīlestība un rūpes vienam par otru, tomēr laulību veido divi patstāvīgi cilvēki ar savu individuālo pieredzi, paradumiem un vēlmēm. Tādēļ, lai tie patiesi kļūtu par vienu miesu, savstarpējā saskaņa jārod ne tikai abpusējās jūtās, bet arī sadzīviskos jautājumos.
Kursa mērķis ir sniegt praktiskus padomus par lietām, kas ir jebkuras ilgas, veiksmīgas un saticīgas laulības pamatā, vienlaicīgi palīdzot pārim dziļāk iepazīt vienam otru, ļaujot izprast otra domas, vēlmes un gaidas, ko tas saista ar kopīgo nākotni.
Piecu nodarbību laikā katram pārim ar lekciju, diskusiju un praktisko uzdevumu palīdzību būs iespēja pārrunāt un dziļāk izprast tādus jautājumus kā:

solījuma nozīme;

kā atpazīt un novērtēt kopīgo un atšķirīgo;

savstarpējās saskarsmes māksla;

konfliktu risināšana;

kopīga laika pavadīšana;

draudzības nostiprināšana un saglabāšana;

kā likt otram justies novērtētam un mīlētam;

labu seksuālo attiecību veicināšana;

individuālo un kopīgo mērķu, vērtību un sapņu nozīme.

Dalība kursā ir bez maksas ar iespēju pēc katra vakara ziedot kursa izdevumu segšanai.
Pieteikšanās: rakstot uz kanceleja@gertrude.lv vai zvanot uz tālr. nr. 67275707Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *