Sākums > Kāzu Raksti

Precos ar pūru!

Pūrā mans bērns! Tas mūsdienās nav retums, bet par to maz runā. Un tāpēc gribu iedrošināt visus, kuriem šis pūriņš ir un tur vairs neko izdarīt nevar. Tas nav jāuztver kā zaimojums citu acīs, noteikti nē, bet pārējiem jāpieņem kā fakts, ka esi jau devusi kādam dzīvību. Dzīvē gadās dažādas situācijas, kas ir tikai cilvēcīgi saprotams un pieņemams.

Precoties noteikti vajadzētu bērnam izstāstīt, kāpēc māmiņa vai tētis precas un grib būt laimīgi kopā veidojot jaunu ģimeni.

Bērniņam arī turpmāk tiks sniegta vecāku mīlestība, tikai ģimenes statuss tiek izmainīts likumīgi. Būtu jauki ja bērniņu iesaistītu, protams, atbilstoši viņa varēšanai, gribēšanai un
vecumam. Var kopā sagatavot ielūgumus, pārrunāt kādus cilvēkus aicināt uz kāzām, kādus labāk nē.

Bērniņu var sēdināt blakus jaunajam pārim vai arī ja ērtāk pie kāda no vecvecākiem. Kurš kompensēs uzmanību, ņemot vērā to, ka jaunajam pārim uzmanības netrūks!

Bērniņam vajadzētu arī izstāstīt visu kāzu scenāriju, lai viņš būtu drošībā par nezināmo, jo tas, ka kāds no vecākiem precas ir kaut kas pie nezināmā piesaistāms.

Ja jaunais pāris dosies medus mēnesī, iepriekš šādu mazu medusmēnesi vajadzētu noorganizēt kopā ar bērniņu, apmeklējot kādu pasākumu, kas bērnam ir aktuāls! Arī atgriežoties no medusmēneša, iepriecināt ar kādu suvenīru, kā pateicību par sapratni.

Pūrs, lai kāds viņš arī nebūtu, ir jāpieņem, jāiemīl un jāciena!

- Jolanta Selezņeva -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *