Sākums > Kāzu Raksti

Spēles Kāzās, kāzu atrakcijas

Sveiki visiem,tā kā rudens rit pilnā sparā un kāzas ir rudens neatņemama sastāvdaļa,tad laiks ko pavadām kāzās ir bieži vien atkarīgs no lustēšanās un labi pavadīta laika. Pie lustēšanās mēs piedēvējam arī kāzu spēles,kuras noteikti ir izspēlētas jau krustu šķērsu,taču šoreiz pilnīgi jaunas spēles jūsu labsajūtai un labi pavadītam laikam ir garantēts ar uzviju! Spēlējiet un priecājieties,jo prieks mūs dara laimīgākus,veselīgākus un priecīgākus.Lai izdodas!Spēles:
1.Slepenā “jaunā pāra”informācija.
Sadalās divas komandas. Nostājas viens aiz otra un izpilda mēmo rituālu,ievērojot pilnīgu klusumu. Nepieciešams iepriekš sagatavot uzdevumus,kas uzrakstīti uz lapiņas. Piem. uzzīmēt līgavas mīļāko nodarbošanos.,piem.uzzīmēt līgavas mīļāko TV pārraidi,mīļāko ziedu,mīļāko izteicienu,mīļāko apģērbu utt.,tas pats attiecas uz līgavaiņa komandu.Nepieciešami 2 A1 papīri un knaģi tieši tik cik komandā būs cilvēku(to saskaita iepriekš pēc viesu saraksta),vajadzīgi arī krāsaini flomastari vai citi rakstāmpiederumi. Lai uzdevumu sarežģitu,katram komandas biedram tiek piesprausts saritināts papīra rullītis ar uzdevumu,kurš piesprausts ar līgavas un ligavaiņa palīdzību pie katra viesa,citiem viesiem neredzot,tā teikt paslēpt nost no acīm.Kuram informācija piestiprināta,tas dodas uz komandas ierindu,nostājoties vienam aiz otra.Komandas savu uzdevumu sāk veikt tieši tad,kad līgava ar līgavaini velta viens otram kaislīgu skūpstu komandu priekšpusē. Uzdevumus vēlam sagatavot iepriekš,izrunājot ar līgavau un līgavaini,lai nav tā,ka tādu mīļāko ziedu nemaz nav,un kur nu vēl līgavainim.Jautājumiem jābūt atbilstoši jaunajam pārim,tos sagatavo cilvēks,kas labi pazīst šo jauno pāri. Tātad komandas sadalās līgavas komndā un līgavaiņa komndā. Pirmais pagriežas pret aizmugurē stāvošo un ar roku un sejas vaibstu palīdzību parāda(imitē) dzīvnieku,kurš sākas ar burtu,piem. “s”-varianti suns,stirna,slaucama govs utt.,jo pie sāniem ir piesprauusts papīra rullītis-un sāni sākas ar burtu “s”.Tad kad komandas biedrs ir sataustījis šo rullīti,tas tiek noņemts un uz lielās A1 papīra lapas tiek zīmmēts uzdevumā noteiktais.Ja viesis nezina atbildi,tad viņš improvizē un zīmmē pēc viņa prāt. Uzzvar tā komnda,kas ir visprecīzāk uzzīmējusi pareizi uz visiem dotajiem uzdevumiem.,Vedēji var iepriekš uz lapām izgriezt līgavas un uz otras lapas līgavaiņa foto pilnā augumā,lai viesiem vieglāk iekārtot-uzzīmēt lietas,kas saistās ar katru no viņiem.Žūrijā jaunais pāris ar vedējiem. Balvās var saņemt ekskluzīvu foto ar jauno pāri vai citas vērtīgas balvas pēc vedējprāt!

2.Saģērb modeli.
Divas komandas vai vairākas,pēc saviem ieskatiem.Sastājās komandas aplī,izvēlas savu modeli,kurš tiks apģērbts.Katrs no viesiem modelim dod kaut ko no sevis,piem.auskarus,ja tādus var ievietot modeļa ausīs,gredzenus,kreklus,zeķes,jostas un citas lietas,ko no sevis var novilkt un uzvilkt modelim.Nedrīkst auskarus piem.likt kabatās,mantas tiek dotas tikai tādas,ko modelis var uzvilkt un pielietot.Nevar zeķabikses vilkt galvā,tās jāvelk kājās!Uzvar tā komanda,kurai modelis ir visvairāk apģērbts,ieskaitot visas detaļas,skaitīts tiek arī modeļa personīgās lietas,sākot ar kleitu un beidzot ar krūšturi.

3.Slepenā mīlas vēstule.
Šo spēli var spēlēt visa vakara gaitā,tikai iepriekš jāsagatavo papīra garāka strēmele,kuru vieglākai lietošanai satin rullītī.Vēstule tiek atklāta pie neoficālās daļas sākuma ar tekstu: Mīļie viesi,ierosinu uzrakstīt mīlestības vēstuli,kuru nodosim jaunajam pārim glabāšanai par piemiņu,ka mēs visi zinām,kas ir mīlestība un ko tā prasa no sevis,ka tā iekļauj koķetēšanu,lidināšanos virs zemes un citas mums zināmas lietas.Tāpēc nododu šo tukšo vēstuli cilvēkam,kurš zēž no manis pa labi,jo mīlestība var iet tikai uz labo pusi,tā taču mēs visi uzskatām,un tāpēc uzdevums mums visiem tāds: Tas kurš saņem vēstuli uzraksta it kā savai otrai pusītei kādu piedāvājumu,vai dzejoli vai jautājumu,piem.Ko Tu dari šovakar pēc pusnakts!? Vēstulīti viņš atdod kam vēlas(šoreiz nav svarīgi kuras dzimtas pārstāvim).Nākamais vēstulītes saņēmējs šo vēstuli izlasa un atbild uz iepriekš rakstīto.Piem.esmu ar mieru satikties ar Tevi.Kad arī tas ir izdarīts,vēstulīti nodod tālāk,kurā jaunais lasītājs izlasa un iejūtas pirmā rakstītāja lomā. Piem.es labprāt,cikos tiekamies?! Un tālāk jau nododot šo vēstulīti nākamajam. Šī vēstule var arī atgriezties,tas ir atkarīgs no tā,cik paši esam aktīvi,jo garāka vēstule,jo jaunajam pārim būs ko mācīties!


Ja ir kādas neskaidrības lūdzu rakstiet uz e-pastu jolanta_sel@inbox.lv vai portālu.

Ar cieņu Jolanta Selezņeva

p.s. Spēles nav špikotas,norakstītas vai citādi kopētas,tāpēc priecāšos ja tās nepiedēvēsiet pie saviem izgudrojumiem, bet atsauksieties uz portālu www.preceties.com
- www.preceties.com -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

tyty
rtrtrtrt