Sākums > Kāzu Raksti

Vecmeitu ballīte!?

Kas tad īsti ir vecmeitu ballīte? Pēdējais "tusiņš" ar draudzenēm uz pilnu klapi bez sirdsapziņas pārmetumiem vai pirms kāzu drudža nositējs jautrā draudzeņu klātbūtnēvai tomēr tikai un vienīgi tradīcija, kuru jāievēro, jo visi tā dara!

Ja nu to definēsim kā pēdējo "tusiņu" brīvai esot, jo nākamās reizes tādas vairs nebūs, ja nu vienīgi kādi visai nopietni iemesli, kuri novedīs pie atkārtotas vecmeitu ballītes - un tomēr, paliksim pie iespējas, kuru apspēlēt dažādos variantos:

Kuras tad no draudzenēm lūgt vai nelūgt, vai varbūt ir arī kāda, kuru vajadzētu labāk iepazīt līdz kāzu dienai?! Te nu vajadzētu vadīties pēc savām izjūtām un draudzeņu atsaucības. Noteikti nevajadzētu lūgt kādu, kuru nevēlies redzēt, tas var netieši ietekmēt uz ballītes izdošanās rezultātu!

Kas tad notiek tādās ballītēs?! Dažas manas idejas un pieredze arīdzan:

ü Jauka pasēdēšana ar tēju vai viegliem kokteilīšiem pie sarunām, kurās var veldzēties un atvēsināties pirms pasākuma kulminācijas; var kopīgi pagatavot suši vai kādus citus iecienītus kārumus, kuri ir kopā izpildāmi un baudījami! Var skatīties bildes un izveidot kopīgu vecmeitu albumu ar novēlējumiem, atmiņām un citiem ierakstiem( var tikt izmantotas skolas laika bildes no veciem albumiem, vai atrastas google pēc identitātes;

Gājiens ielās - apliecinājums, ka mērķis ir kādai apprecēties un iziet pie vīra, un tomēr, varbūt pēdējā iespēja pārdomāt par kāzām vai tomēr nē:
ü Draudzenes vilina uz dažādiem pārbaudījumiem, piemēram, savākt pēc iespējas vairāk vīriešu vārdus, kuri ir tādi paši kā topošajam vīram, protams, nevajadzētu šādu variantu izmantot, ja topoša vīra vārds ir reti sastopams!

Tiek uz skaisti izveidotas iepriekš sagatavotas kartiņas vākti vīriešu paraksti, ja tie atbilst spēles noteikumiem. Uzdevums ir kā iesildošs nākamajiem uzdevumiem!

Pārbaudījums tiem, kas līgavai aiziet gar degunu, kādā no nelieliem kokiem tiek uzmests puķu pīts vainadziņš( met tādu ar domu, ka arī pēdējo reizi tur savās rokās), un garāmejošiem kungiem tiek lūgts pēc palīdzības nocelt vainadziņu. Ticiet man, tas ir interesanti, noskatīties kā šis it kā nepieciešamais vainadziņš tiek nocelts vai vel labāk noklausīties mūžīgās mums sievietēm pazīstamās atrunas Ir bijis gadījums kad vainadziņš tiek nocelts arī paceļot topošo līgavu, un ir bijis gadījums, kad vainadziņš tā arī paliek karājamies, bet tad var aizbildināties, ka neviens nav bijis tā vērts!( vainadziņa mešanu var
atkārtot līdz apnikšanai)

Var arī pēc iepriekš uzrakstīta scenārija( ja vēlaties varu jums tādu uzrakstīt individuāli) apmeklēt konkrētas mājas, pils laukumus, krogus un citas vietas, kurās jāveic konkrēts uzdevums. Visu atrisina iepriekš izplānota orientēšanās pilsētas plānā! Var scenāriju izveidot arī pēc iepriekš sabildētām bildēm. Piemērs, sameklēt pils jumtu ar kaķi un nonākot tajā vietā jāraida 7 līdzīgas murrāšanai skaņas( tā teikt, paskatīties kā jaunā sieva spēs pieglausties vīram pēc smagas darba dienas!)

Gājiens uz dejām.Laiks kurā ļaujies mūzikas skaņās ar deju soļiem vai bez tiem. Es piemēram nedejoju tikai ar meitenēm, bet ir kam tā nav problēma! Es labprāt ļaujos cilvēku pētīšanai, arī tas ir interesanti!

Kad tuvojas rītausma, var sarunāt ar puišiem satikties( kuriem arī tajā pat laikā bija sava vecpuišu ballīte) un ļauties jau kam vairāk, ne tikai novērošanai!

Lai jaukas un izdevušās ballītes arī jums!

Ar cieņu Jolsele (Jolanta Selezņeva)

Tu atradīsi plašu pirmskāzu ballīšu pakalpojumu sniedzēju klāstu sadaļā:Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *