Sākums > Kāzu Raksti

Vecpuišu ballīte

Vispirms jau jāsāk ar to, ka vecpuisis mūsu laikmetā vien tāds īsts varētu būt vecpuisis pēc gadiem 30-it. Taču mums šis stereotips pielāgojas pēc mūsu pašu vajadzībām! Precos 20-it gados un arī esmu gatavs nosvinēt savu vecpuišu ballīti, precos 50-it, arīdzan esmu vecpuisis ar godu!

Vecupuišu ballīte - 20-it un mazliet virs. Ko tad iesākt un kur skriet?! Pirmais vajadzētu apjaust cik tad vecpuisis ir nopietns savam vecumam!? Jūties atbilstoši savam vecumam, tad nekādu ierobežojumu. Esi nopietns un mazliet vairāk kā nopietns, gatavošanos vecpuišu ballītei jāuztver formāli un ar atbildību!
Pirmais solis, vecpuišu ballītes orgainēšan, ko vajadzētu konstatēt ir puišu līdzdalību un aktivitāti. Izvēloties svinību vietu norunāt kurš uzņemas pasākuma vadīšanu, lai ballīte būtu izdevusies! Svinību vietas izvēle atbilstoši maciņa biezumam:
Maciņā ir tik, lai varētu vēlēties šo summu trīskāršot: aprunājamies ar saviem līdzdalībniekiem par iespēju svinēt kādā no viņu īpašumiem, tas var būt mājas dārzs, vecvecāku lauku sēta, ideāla vieta pie jūras vai kādas citas ūdenstilpnes u.c. Vakaru parasti iesāk ar uzkošanu un iedzeršanu, par to vajadzētu vienoties laikus, vai kāds noorganizē šo iepirkšanos par kopīgi samesto naudiņu, vai katrs atnes to, par ko iepriekš vienojas!
Vecpuišu ballītes vakara pirmajā etapā kopā ar maltītes un dzērienu ieturēšanu, var izrunāt vakara tālākos plānus! Vecpuišu ballītē noteikti nevajadzētu pārsteigties ar alkohola lietošanu! Kur alkohols, tur drosme - un bieži vien nevajadzīga un pārsteidzīga! Ja tomēr vienojaties, ka lietosiet alkoholiskos dzērienu visi, noteikti iepriekš norunāt kā tiksiet līdz nākamajai pieturvietai ballītes turpinājumā, ja, protams, tāda ir iecerēta. Varat iepriekš noskaidrot kura takšu firma būtu atbilstoša jūsu iespējām, vai sarunāt kādu labu tēvoci, kurš jūs nogādās līdz paredzētajai vietai.
Rīgā dzīvojošiem šī parasti ir Vecrīgas izvēle, jo tā piedāvā daudz dažādu atpūtas iespēju katra interesei! Tie, kas, dzīvo ārpus Rīgas šo ballītes turpinājumu izvēlas kādā no krogiem vai citiem atpūtas namiem. Vietu, kura var uzvesties brīvi, vietu kur skan mūzika un kur var uzspēlēt kādu šautriņu vai biljardu - vietu, kur var veikt kādu aktivitāti, piemēram, spēka izturības trases pieejamas vairākās Latvijas pilsētās, kamaniņu trases un laivu izbraucieni.
Ja šajā dienā iekrīt arī vecmeitu ballīte otrajai pusītei, ir vērts visiem norunāt satikties kādā no mūzikas klubiņiem un vakaru noslēgt kopīgi! Kā zināms daudzos klubiņos ieejas meitenēm ir par brīvu, tātad atliek vien pašiem par sevi!
Pārējiem kuriem maciņa biezums neietekmē var palasīt pārējo rakstu līdz beigām!

Vecpuišu ballīte 30-it un mazliet virs. Vecums, kad esi daudz, maz stabils no ekonomiskās puses, un vari justies droši noorganizēt pasākumu pats. Rezervēt kādu no pirtīm pirms vakara turpinājuma ir viens no variantiem. Atļauties pasūtīt kādas divas vai trīs masāžas speciālistes uz pirts mājiņu, varētu būt kā pārsteigums pārējiem ballīšu apmeklētājiem. Ir pieejamas arī pirts mājas ar pirtniekiem(pirtniecēm), kuri visus pareizi nopērs un uzlabos pašsajūtu pēc darba nedēļas! Var izvēlēties kādu jahtu noīrēt vai retro auto un izlaist līkumu vel pa nebijušam takām. Liepājas pusē atrodams cietums vecajā Kara ostas teritorijā. Tur arī ir iespēja atpūsties pavisam savādāk kā iecerēts. Siguldā ir Kaķīša trase, kura piedāvā arī viesu māju ar guļvietām, džakuzi zem debesīm un pirtīm katrai gaumei! Var apmeklēt kādu disco grīdas placi ar GO-GO meitenēm fonā.
Starp citu, kad esi 20-it gadnieks, ļoti var atšķirt šos onkuļus un tantes kuram jau ir ap 30-it, tik pašiem vien šķiet, ka viss savādāk. Es jau nesaku, ka slikti izskatāties vai neuzturat sevi formā, bet šo atšķirību var ļoti just, to no pieredzes saku. Un nav jau tā, ka jākomplekso, katrs mēs esam tāds kāds esam! Ar acīm jau vīrietis vienmēr ir mīlējis un mīlēs!

Vecpuišu ballīte 40-it un mazliet virs. Vienu kā variantu redzu braucienu uz kaimiņu zemi. Izklaides iespējas un vide būs noteikti atšķirīga! Varat aizbraukt tālāk par kaimiņu zemi, pat līdz pašai Luksemburgai. Ko tur darīt?, to, ko vairs mūžā nedarīsiet!

Vecpuišu ballīte 50-it un pārējā vecuma grupām. Atļaujieties kaut ko no visa iepriekšējo vecuma grupu pārstāvjiem.

Jūsu zināšanai, varu arī piepalīdzēt izplānot jūsu vecpuišu ballīti atbilstoši jūsu maciņa iespējām un godkārībai!


- Jolanta Selezņeva www.preceties.com -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *

www.busas.lv
Aktīvās atpūtas peintbola parks \"Bušas\" vecpuišu ballītēs piedāvā noorganizēt aizraujošu misiju spēli. Vecpuisis tiks apveltīts ar īpašiem uzdevumiem, kur nepieciešama, gan izveicība, gan precizitāte. Sīkāka informācija mūsu mājas lapā www.busas.lv

Agnese
Sveiki. Mums interese speles vecpuisu ballite 20+:)