Sākums > Kāzu Raksti

Vēstules Jaunlaulātajiem

*Skumīga vēstule ____________ (Jaunajam vīram)

Tu aizej pie tās otras un man ir ļoti smagi ap sirdi, jo tik stipri kā es Tevi mīlēju, nevienu pašu nemīlu vairs.
Tu mani atstāj, lai kļūtu laimīgs ar citu, bet zini Tu esi mans pirmais un paliksi vienīgais.
Atceries kopā pavadītās naktis, kad aiz loga spīdēja zvaigžņotās debesis, un mēs bijām divi vien – Tu un es.
Vēl tagad jūtu Tavu augumu, uztraukto elpu, matu pieskārienus.
Tie bija laimīgi brīži, tās bija neaizmirstamas naktis. Un tagad Tu aizej, mīļais.
Es Tev piedodu šo soli, tikai atnāc vēlreiz, tikai neaizmirsti mani, atnāc un mēs būsim atkal laimīgi, kā toreiz, kad Tev biju tikai es.


Tava vecpuiša gulta.*Vēstule no nezināmā labvēļa pārim


Sveiki, mani mīļie!
Kā Jūs jūtaties kā vīrs un sieva?
Pasakiet vēl, ka dzīve ir neinteresanta! Vai tas nav skaisti – satikties un tajā pašā mirklī saprast, ka Jūs esat viens otram kā radīti.
Kas es esmu, Jūs uzzināsiet vēlāk – tad, kad visi būs saņēmuši sev adresētās vēstules. Tas arī ir mans sveiciens. Ņemiet par labu. Tagad es vairāk neteikšu ne vārda... Gan jau Jūs sapratīsiet, kas es esmu. Priecājieties līdzi visiem!
Un nosūtiet sainīti nākamajam adresātam.

2010.gada 10.jūlijā.*Jaunības vēstule jaunajam pārim

Jūs droši vien būsiet izbrīnījušies, šodien, savā kāzu dienā, saņemdami manas vēstules. Es nevaru mierīgi aiziet, zinot, ka Jūs bieži jo bieži atcerēsieties mani un ar skumju sirdi pārcilāsiet atmiņas par kopā pavadītiem brīžiem! Jums bieži gribēsies atgriezties pie manis, bet solis, kuru Jūs šodien spērāt – likumīgi mūs šķir. Jūs aizejat tālāk, es palieku savā vietā, lai kopā ar citiem jauniešiem reibtu pavasara ievu ziedos un zīlētu margrietiņās. Bet šad tad es apstāšos pie Jūsu loga, vienalga, vai tas būs aukstā ziemā, vēlā un lietainā rudens novakarā, siltajos vasaras vakaros vai dzestrajos pavasaros. Es priecāšos, ja redzēšu, ka gaiši deg Jūsu ģimenes pavarda liesma. Redzot to, es sapratīšu, ka mūsu kopā izsapņotie sapņi un izdomātās domas nav pamestas ceļa putekļos, bet Jūs esat tos paņēmuši līdzi savā jaunajā dzīvē. Šodien es visu dienu pavadu kopā ar Jums, es noliecu galvu altāra priekšā un klusi lūdzos, lai gaiši deg Jūsu pavarda liesma.


2010.gada 10.jūlijā


Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *