Sākums > Kāzu Raksti

Vikas kāzu scenārijs

Viss sākās 1.oktobra rītā...Vairākas naktis pēc kārtas jau negulētas, pēdēja nakts uz ruļļiem, pavisam negulēta.

Cēlos 7.00 rītā, jo topošais vīrs jau bija ceļā pēc frizieres.

Ātri ātri pabrokastoju un 7.30 klāt bija jau frizierīte. Līgavainis no mājas ārā, pēc frizieres atvešanas, jo tiksimies tikai baznīcā. Nu jau uztraukums mani pārņēma kā rīta migla. Lielākais prieks, ka beidzot tikšu laukā no ruļļu sāpēm.

Laiks arī aiz loga krāsojās skaistās un saulainās krāsās- prieks par izdevušos rītu un Dieva dotu laiku. Frizierīte tik rosās man pa galvu, laiks tuvojas, 9.30 ierodas vizāžiste Signīte, sāk mani pucēt. Līdz biju jau uzrāsota, 10.00 ieradās fotogrāfs.

Kafija, pārrunas par pārējo dienas scenāriju. Dažas bildes ar skaisto mani halātā, ar mazās meitiņas ģērbšanu un pucēšanu un kleitas, kurpju un uzvalku kompozīcijas bildēšanu. Nu jau laiks tuvojas izskaņai.

11.00 sāku rotāties savā princeses tēlā, vedējmāte ar draudzeni galvenās ģērbējas. Vēl top dažas bildes un

11.30 fotogrāfs laižas prom. lai sagaidītu mūs pie baznīcas. Nu jau 11.50, mēs arī sākam virzīties uz durvju pusi, jo

12.00 jāsākas ceremonijai. Jau pirms iešanās ārā samainu kurpes, jo izvēlētajam izrādās tomēr papēdītis par zemu, bail ka neuzkāpju uz kleitas un nepaklūpu, tas tik būtu cirks. 12.00 piebraucam pie baznīcas, kamēr visu sarunā, aprunā par norisi, nu jau 12.15.

Topošais vīrs gaida ar mācītāju mani baznīcas priekšā, sirds sitas kā negudra, lūpas trīc, bet raušos lauka no auto un dodos pie sava mīļotā. Viņš pasniedz man ziedus, daži vārdi vēl ar mācītāju un viņam ejot pa priekšu ejam baznīcā pie altāra. Ceremonija, vecāku apdāvināšana, apsveikumu saņemšana, pirmais šampānieša malks un uzkodas līdz plkst.

14.00 virzamies tālāk, ārpus Rīgas. Pirmā pieturvieta Berģos pie gājēju tiltiņa. saslēdzām savu mīlestību. Visam, protams, seko līdzi fotogrāfs kā ēna. Tālāk dodamies uz Inčukalna Jātnieku sporta centru-ieradāmies plkst.

15.00, tur mana draudzene rīko pēdējo rudens kausu konkūrā (šķēršļu pārvarēšanā), tā ka pati ar zirgiem esmu uz TU, 10 gadi kopā pavadīti, protams tie bija jāiekļauj scenārijā. Kamēr man sagatavoja zirgu, sekoja vārti, uz sagatavošanās lekšanai ar visu lielo, kuplo kleitu! Tad sekoja sevis iepazīstināšana zirdziņam ko pati biju iestrādājusi, ko teiks par manu spilgtumu, bet viņa mani pieņēma un ļāva rausties sev mugurā. Iesildīju zirdziņu, pārlecām dažus šķēršļus un domājām ka tas būs viss, bet nē, mani izsauca uz startu, sakot, ka tagad startēs V. Stalmane, pirmo reizi ar jauno uzvāru, jo iepriekš bija startējusi zem tāda, es apstulbu, jo tā tak biju es. Gāju laukumā un lecu norādītos šķēršļus-veiksmīgi.

Tam sekoja negaidīta mana apbalvošana, pateikšanās par šovu un laba vēlējumi visas publikas priekšā, kas bija ieradušies gan piedalīties, gan skatīties sacensības. Apmulsu ne pa jokam. bet visi ar labu, pacilātu garastāvokli varējam doties tālāk uz Siguldu. Ap plkst. 16.00 ieradāmies Siguldas kapiņos nolikt manam tēvam ziediņus uz kapu kopiņas.

Tālāk devāmies uz Bīriņu pili. Pirms 16.00 ieradāmies tur, sekoja bērnu uztaisīti vārti, atslēdziņas iemešana pie pils ezerā, foto sesija. Tālāk nezinājām kur dodamies, jo tas bija vedēju pārsteigums, līdz pirms Turaidas iegriezāmies krogā \"Kungu Rija\", tas varēja būt pirms 17.00. Tad sekoja pārsteigums, blakus terasei bija mums uzklāts galdiņš, rozēm kaisīts, vakariņas....pats galvenais, slavena saksofonista pavadībā. Visu laiku kamēr tur sēdējām, mums spēlēja šī burvīgā mūzika.

Tik romantiski, jo tam vēl sekoja saulriets, ko visu arī pavadījām ar savu acu skatu un vienu deju. :) Tālāk sekoja brauciens atpakaļ uz Rīgu.

Ap plkst. 20.30 iegriezāmies jaunā vīrā darbavietā, Paņēmām savu kāzu torti, uzklājām viņiem mazu galdiņu un devāmies uz viesu māju Pierīgā- Kleistos. Tur ieradāmies plkst. 21.00, ar 2h kavēšanos. Sagaidīšana ar ābola košanu, rupjmaizes ēšanu un varam doties visi pie galda.

Ap 22.00 seko apdāvināšana, ap 23.00 pirmais valsis, 24.00 kūkas griešana, ap 1.00 muzikanta lugas iestudējums \"Antiņš jāj stikla kalnā\" (mičošasnas vietā). Pēc plkst 3.00 laižam muzikantu mājas, liekam audio. Tam visam pa vidu dejas, jautras spēles- viesi sajūsmā, līdz ar to arī mēs. Pirms plkst, 4.00 mēs laižam gulēt, jo nogurums mūs ir pieveicis.
- Vika Maslovska -Pievienot komentāru:* obligāti jāaizpilda
Vārds: * E-Pasts:
Komentārs: *
Ja nevar izlasīt, spied te
Pārbaudes Teksts: *